Leczenie kompleksowe

W TENDENT STOMATOLOGIA JANIK każdy Pacjent traktowany jest indywidualnie, a nasze podejście opiera się na doborze leczenia dopasowanego do konkretnych potrzeb.

Wykonywane procedury odznaczają się najwyższą starannością, przy wykorzystaniu materiałów i sprzętu najwyższej klasy.

Leczenie kompleksowe

Gabinet stomatologiczny w Chorzowie

Większość Pacjentów potrzebuje kompleksowego leczenia, wymagającego współpracy kilku specjalistów. W naszym gabinecie, leczenie zachowawcze, endodontyczne, chirurgiczne, implantologiczne, protetyczne, ortodontyczne, periodontologiczne oraz kompleksowa diagnostyka odbywają się w jednym miejscu dzięki zgranej współpracy naszego zespołu.

Nasza multidyscyplinarna ekipa gwarantuje pełne i skoordynowane podejście do zdrowia jamy ustnej, zapewniając Pacjentom kompleksową opiekę.

KADRA EKSPERTÓW

Wszyscy dentyści w TENDENT STOMATOLOGIA JANIK wyróżniają się świetnymi umiejętnościami oraz obszerną wiedzą na temat uprawianych przez nich dziedzin stomatologii, dzięki czemu każdą konsultację i leczenie możesz odbyć na miejscu bez potrzeby odwiedzania innych gabinetów.

PEŁNA DIAGNOSTYKA

TENDENT STOMATOLOGIA JANIK dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym m.in. tomografem 3D CBCT, pantomografem z cefalometrią, skanerem wewnątrzustnym, mikroskopem oraz RVG w każdym gabinecie, co daje nam możliwość przeprowadzenia leczenia z dużą dokładnością oraz niezbędną diagnostyką na miejscu, dzięki czemu Pacjent oszczędza cenny czas.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNIKI

Dzięki nieustannym szkoleniom lekarze są na bieżąco z najnowszymi technikami wszystkich dziedzin stomatologii, co pozwala na wdrażanie coraz lepszych metod leczenia, materiałów oraz sprzętu.

TROSKLIWY ZESPÓŁ

Podczas każdej wizyty lekarskiej o Pacjentów dbają asystentki stomatologiczne, które zawsze troszczą się o ich komfort oraz dobre samopoczucie.

System KOMPLEKSOWEJ TERAPII to opracowany w TENDENT STOMATOLOGIA JANIK autorski system kompleksowego leczenia stomatologicznego. Łączymy liczne dziedziny stomatologii, by leczyć kompleksowo. Rozpoczynamy od przemyślanego planu leczenia, który jest sekwencją przeprowadzonych działań: rozmowa, celna diagnoza, określenie realnych potrzeb Pacjenta oraz wielospecjalistyczna taktyka dojścia do celu. Dzięki planowaniu, dajemy długotrwały i estetyczny efekt.

I ETAP

LECZENIE BIOLOGICZNE
jako pierwsze wykonujemy niezbędne zabiegi wynikające ze wskazań medycznych danego Pacjenta.

II ETAP

LECZENIE KOMPLEKSOWE
przeprowadzamy zabiegi, które w naszej ocenie powinny być wykonane dla przywrócenia pełni zdrowia i jak najlepszego efektu leczenia.

III ETAP

LECZENIE PODTRZYMUJĄCE
realizujemy zabiegi, przede wszystkim higienizacyjne, dzięki którym podtrzymujemy efekty wykonanego leczenia.

ZASTANAWIASZ SIĘ NAD TYM ROZWIĄZANIEM?

Umów się teraz na bezpośrednią konsultację z lekarzem z TENDENT STOMATOLOGIA JANIK.

UMÓW SIĘ

Zobacz jak wyglądają efekty naszej pracy – TUTAJ
Do planowania oraz pełnej diagnostyki nasi lekarze przykładają bardzo dużą wagę, gdyż sam plan stanowi bardzo ważny, niezbędny fundament każdego leczenia. Takie podejście to coś, co zdecydowanie wyróżnia nas spośród innych. Przed podjęciem stosownych procedur Pacjent informowany jest o przybliżonych kosztach oraz o czasie realizacji, co daje możliwość zaplanowania swojego czasu oraz wydatków.

Jak wyglądają ceny w naszym gabinecie stomatologicznym?

Sprawdź ceny leczenia w TENDENT STOMATOLOGIA JANIK.

CENNIK

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ INNE USŁUGI

CHĘTNIE POMOŻEMY CI ROZWIAĆ WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

Umów WIZYTĘ