TENDENT STOMATOLOGIA JANIK

W naszych gabinetach dbamy o Twój uśmiech z eksperckim wyczuciem.

TENDENT STOMATOLOGIA Janik to centrum stomatologii estetycznej i implantologii, której autorem jest lekarz dentysta Aleksandra Janik.

Obecność zgranego zespołu stomatologów, którzy skupiają się na pojedynczych działach stomatologii, innowacyjnej technologii i znakomicie wyposażonym prywatnym centrum diagnostycznym.

TENDENT STOMATOLOGIA JANIK powstała z myślą o stworzeniu nowoczesnej placówki na mapie Chorzowa, która będzie zdolna do przeprowadzenia kompleksowego leczenia stomatologicznego, zgodnego z potrzebami oraz oczekiwaniami Pacjentów.

W TENDENT STOMATOLOGIA JANIK wspólnie dążymy do nieustannego rozwoju i doskonalenia jakości naszych usług. Naszym priorytetem jest utrzymanie najwyższego standardu usług. Dlatego nasz zespół nieustannie poszerza swoją wiedzę i doskonali swoje umiejętności.

Dlatego aktywnie uczestniczymy w konferencjach, szkoleniach i seminariach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie stomatologii. TENDENT STOMATOLOGIA Janik Chorzów powstało z myślą o pacjentach poszukujących kompleksowej opieki stomatologicznej.
W naszych gabinetach pracują specjaliści ze Śląska.

Ale nie byłoby nas bez naszych Pacjentów. To oni dają nam energię, to dzięki nim wciąż się rozwijamy. Budujemy zaufanie, które jest naszą siłą.

TENDENT STOMATOLOGIA Janik dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym

m.in. tomografem 3D CBCT, pantomografem z cefalometrią, skanerem wewnątrzustnym, mikroskopami oraz RVG w każdym gabinecie, który daje nam możliwość przeprowadzenia leczenia z dużą dokładnością oraz niezbędną diagnostykę na miejscu, dzięki czemu Pacjent oszczędza cenny czas.

TENDENT STOMATOLOGIA Janik jest ulokowane w dogodnej dla Pacjentów lokalizacji – zarówno dla mieszkańców Chorzowa, Katowic, Świętochłowic, Siemianowic Śląskich oraz innych miast ościennych. W naszych gabinetach stawiamy na funkcjonalność oraz estetykę, by przyczynić się do stworzenia miłej i przyjaznej atmosfery dla naszych Pacjentów.
W TENDENT STOMATOLOGIA Janik Chorzów stawiamy na wygodę pacjentów, dlatego już teraz możesz umówić się na wizytę bez dzwonienia lub pojawiania się u nas osobiście – możesz skorzystać z rejestracji online.

KONTAKT

#Specjaliści #Zaufanie #Rozwój

to nasza misja, a jej sukcesywna i skuteczna realizacja pozwoliła na stworzenie nowoczesnej placówki na mapie Chorzowa, w której prowadzimy kompleksowe, interdyscyplinarne leczenie stomatologiczne gwarantujące pełną skuteczność. Zawdzięczamy to obecności zgranego zespołu stomatologów, którzy skupiają się na pojedynczych działach stomatologii, innowacyjnej technologii i znakomicie wyposażonym prywatnym centrum diagnostycznym.

Ciągły rozwój i samodoskonalenie to nasz cel, który pozwolił stworzyć nowoczesną placówkę stomatologiczną, zgodną z potrzebami oraz oczekiwaniami Pacjentów.

TYM MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ

CERTYFIKATY I DYPLOMY

Poznaj nasz zespół:

Lek. Dent.
Aleksandra Janik

Dentysta

Właściciel TENDENT Stomatologia

Lek. Dent.
Izabela Skórczyńska

Dentysta

 

Lek. Dent.
Magdalena Peszel

Dentysta

 

Lek. Dent.
Marcin Rzytki

Dentysta

 

Natalia Wuttke

Higienistka/Asystentka stomatologiczna

 

Monika Rachwał

Higienistka/Asystentka stomatologiczna

 

Beata Gielmuda

Higienistka/Asystentka stomatologiczna

 

Karolina Zysek

Asystentka stomatologiczna

 

Magdalena Gasz

Asystentka stomatologiczna

 

Wioletta
Baucz-Kowalska

Rejestratorka

 

CO O NAS MÓWIĄ PACJENCI

Co nowego w branży:

Oddychanie przez usta a zdrowie jamy ustnej

Oddychanie przez usta – skutki uboczne Oddychanie przez usta – czy jest zdrowe? Oddychanie to [...]

Czytaj więcej
Ekstrakcja zęba – czym jest i kiedy jest konieczna?

Ekstrakcja zęba Ekstrakcja zęba – wstęp Chcesz wiedzieć, czym jest profesjonalna ekstrakcja zęba? Poznaj najnowocześniejsze [...]

Czytaj więcej
Przebarwienia na zębach – jak się ich pozbyć?

Przebarwienia na zębach – skuteczne sposoby na ich uniknięcie Przebarwienia na zębach Czyli ciemne plamy [...]

Czytaj więcej