H6 TAGH4@2x 1

TENDENT STOMATOLOGIA JANIK

W naszych gabinetach dbamy o Twój uśmiech z eksperckim wyczuciem.

TENDENT STOMATOLOGIA JANIK to centrum stomatologii estetycznej i implantologii, której autorem jest lekarz dentysta Aleksandra Janik.

Obecność zgranego zespołu stomatologów, którzy skupiają się na pojedynczych działach stomatologii, innowacyjnej technologii i znakomicie wyposażonym prywatnym centrum diagnostycznym.

TENDENT STOMATOLOGIA JANIK powstała z myślą o stworzeniu nowoczesnej placówki na mapie Chorzowa, która będzie zdolna do przeprowadzenia kompleksowego leczenia stomatologicznego, zgodnego z potrzebami oraz oczekiwaniami Pacjentów.

W TENDENT STOMATOLOGIA JANIK wspólnie dążymy do nieustannego rozwoju i doskonalenia jakości naszych usług. Naszym priorytetem jest utrzymanie najwyższego standardu usług. Dlatego nasz zespół nieustannie poszerza swoją wiedzę i doskonali swoje umiejętności.

Dlatego aktywnie uczestniczymy w konferencjach, szkoleniach i seminariach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie stomatologii. TENDENT STOMATOLOGIA Janik Chorzów powstało z myślą o pacjentach poszukujących kompleksowej opieki stomatologicznej.
W naszych gabinetach pracują eksperci ze Śląska.

Ale nie byłoby nas bez naszych Pacjentów. To oni dają nam energię, to dzięki nim wciąż się rozwijamy. Budujemy zaufanie, które jest naszą siłą.

TENDENT STOMATOLOGIA Janik dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym

m.in. tomografem 3D CBCT, pantomografem z cefalometrią, skanerem wewnątrzustnym, mikroskopami oraz RVG w każdym gabinecie, który daje nam możliwość przeprowadzenia leczenia z dużą dokładnością oraz niezbędną diagnostykę na miejscu, dzięki czemu Pacjent oszczędza cenny czas.

TENDENT STOMATOLOGIA Janik jest ulokowane w dogodnej dla Pacjentów lokalizacji – zarówno dla mieszkańców Chorzowa, Katowic, Świętochłowic, Siemianowic Śląskich oraz innych miast ościennych. W naszych gabinetach stawiamy na funkcjonalność oraz estetykę, by przyczynić się do stworzenia miłej i przyjaznej atmosfery dla naszych Pacjentów.
W TENDENT STOMATOLOGIA Janik Chorzów stawiamy na wygodę pacjentów, dlatego już teraz możesz umówić się na wizytę bez dzwonienia lub pojawiania się u nas osobiście – możesz skorzystać z rejestracji online.

KONTAKT
H6 TAGH4@2x 2

#Specjaliści #Zaufanie #Rozwój

to nasza misja, a jej sukcesywna i skuteczna realizacja pozwoliła na stworzenie nowoczesnej placówki na mapie Chorzowa, w której prowadzimy kompleksowe, interdyscyplinarne leczenie stomatologiczne gwarantujące pełną skuteczność. Zawdzięczamy to obecności zgranego zespołu stomatologów, którzy skupiają się na pojedynczych działach stomatologii, innowacyjnej technologii i znakomicie wyposażonym prywatnym centrum diagnostycznym.

Ciągły rozwój i samodoskonalenie to nasz cel, który pozwolił stworzyć nowoczesną placówkę stomatologiczną, zgodną z potrzebami oraz oczekiwaniami Pacjentów.

H6 TAGH4@2x 3

TYM MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ

H6 TAGH4@2x 4

CERTYFIKATY I DYPLOMY

Poznaj nasz zespół:

Lek. Dent.
Aleksandra Janik

Dentysta

Właściciel TENDENT Stomatologia

Lek. Dent.
Izabela Skórczyńska

Dentysta

 

Lek. Dent.
Magdalena Peszel

Dentysta

 

Lek. Dent.
Marcin Rzytki

Dentysta

 

Natalia Wuttke

Higienistka/Asystentka stomatologiczna

 

Monika Rachwał

Higienistka/Asystentka stomatologiczna

 

Beata Gielmuda

Higienistka/Asystentka stomatologiczna

 

Karolina Zysek

Asystentka stomatologiczna

 

Magdalena Gasz

Asystentka stomatologiczna

 

Wioletta
Baucz-Kowalska

Rejestratorka

 

H6 TAGH4@2x 5

CO O NAS MÓWIĄ PACJENCI

Co nowego w branży:

Płytka czy kamień nazębny? Rozwiejmy wątpliwości!

Płytka czy kamień nazębny? Czy wiesz, czym różni się płytka nazębna od kamienia nazębnego? Choć oba [...]

Czytaj więcej
Wybielanie zębów a zęby nadwrażliwe

Wybielanie zębów a zęby nadwrażliwe – jak uzyskać piękny uśmiech bez bólu? Piękny, biały uśmiech to [...]

Czytaj więcej
Fobia dentystyczna – jak z nią się zmierzyć?

Fobia dentystyczna Dentysta to dla wielu osób synonim strachu i bólu. Wizyty w gabinecie stomatologicznym bywają [...]

Czytaj więcej