STREFA PACJENTA

W TENDENT STOMATOLOGIA JANIK oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną w przyjaznej atmosferze, korzystając z najnowocześniejszych technologii w dziedzinie stomatologii. Teraz możesz łatwo zarezerwować wizytę online dzięki naszym wygodnym opcjom rezerwacji.

Wykorzystaj naszą platformę i zaplanuj wizytę u naszych ekspertów w dogodnym dla ciebie terminie. Twój zdrowy uśmiech zasługuje na najlepszą opiekę, dlatego nie zwlekaj – zarejestruj się na wizytę już teraz.

UMÓW WIZYTĘ

Tendent 1

Warunkiem dokonania rezerwacji terminu wizyty jest podanie numeru telefonu Pacjenta.

Na dzień przed wyznaczonym terminem nasz Opiekun Pacjenta telefonicznie lub SMSem potwierdzi zaplanowaną wizytę.

Zmiana terminu lub anulowanie rezerwacji wizyty

W przypadku gdy konieczne jest odwołanie wizyty uprzejmie prosimy o kontakt z Recepcją, najpóźniej 24h przed zaplanowaną wizytą.

W przypadku nieobecności pacjenta ponowne umówienie terminu będzie wiązało się z dokonaniem opłaty rezerwacyjnej.

Group

KROK 1

Umów wizytę przez telefon lub napisz do nas wiadomość e-mail.

KROK 2

Na wizytę przyjedź 10 minut wcześniej, pomożemy Ci sprawnie przejść przez proces wypełnienia dokumentacji, niezbędnej do przeprowadzenia procesu rejestracji.

KROK 3

Nasz zespół ekspertów wykona odpowiednie badania i wspólnie stworzymy dla Ciebie kompleksowy plan leczenia – indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb.

KROK 4

W razie jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących planu oraz procesu leczenia skontaktuje się z Tobą nasz Opiekun Pacjenta.

Circle Button SIZEMEDIUMSTATEDEFAULTSTYLESTYLE3   +48 518 448 228

Group     info@tendent-stomatologia.pl

Group 5     41-500 Chorzów – ul. Cmentarna 38/32

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS – DENTYSTA CHORZÓW

W TENDENT STOMATOLOGIA Janik cenimy sobie możliwość, aby każdy pacjent miał okazję spotkać nie tylko lekarza, który postawi diagnozę, ale przede wszystkim człowieka, który jest gotów pomagać i wspólnie z Tobą określać odpowiednie kroki postępowania.

TENDENT STOMATOLOGIA Janik ulokowane jest w dogodnej dla Pacjentów lokalizacji – zarówno dla mieszkańców Katowic, Chorzowa, Gliwic, jak i osób przyjezdnych.

POZNAJ NASZE WSKAZÓWKI DT. ZDROWIA JAMY USTNEJ