STREFA PACJENTA

W TENDENT STOMATOLOGIA JANIK oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną w przyjaznej atmosferze, korzystając z najnowocześniejszych technologii w dziedzinie stomatologii. Teraz możesz łatwo zarezerwować wizytę online dzięki naszym wygodnym opcjom rezerwacji.

Wykorzystaj naszą platformę i zaplanuj wizytę u naszych ekspertów w dogodnym dla ciebie terminie. Twój zdrowy uśmiech zasługuje na najlepszą opiekę, dlatego nie zwlekaj – zarejestruj się na wizytę już teraz.

UMÓW WIZYTĘ

Warunkiem dokonania rezerwacji terminu wizyty jest podanie numeru telefonu Pacjenta.

Na dzień przed wyznaczonym terminem nasz Opiekun Pacjenta telefonicznie lub SMSem potwierdzi zaplanowaną wizytę.

Zmiana terminu lub anulowanie rezerwacji wizyty

W przypadku gdy konieczne jest odwołanie wizyty uprzejmie prosimy o kontakt z Recepcją, najpóźniej 24h przed zaplanowaną wizytą.

W przypadku nieobecności pacjenta ponowne umówienie terminu będzie wiązało się z dokonaniem opłaty rezerwacyjnej.

KROK 1

Umów wizytę przez telefon lub napisz do nas wiadomość e-mail.

KROK 2

Na wizytę przyjedź 10 minut wcześniej, pomożemy Ci sprawnie przejść przez proces wypełnienia dokumentacji, niezbędnej do przeprowadzenia procesu rejestracji.

KROK 3

Nasz zespół ekspertów wykona odpowiednie badania i wspólnie stworzymy dla Ciebie kompleksowy plan leczenia – indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb.

KROK 4

W razie jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących planu oraz procesu leczenia skontaktuje się z Tobą nasz Opiekun Pacjenta.

   +48 518 448 228

     info@tendent-stomatologia.pl

     41-500 Chorzów – ul. Cmentarna 38/32

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS – DENTYSTA CHORZÓW

W TENDENT STOMATOLOGIA Janik cenimy sobie możliwość, aby każdy pacjent miał okazję spotkać nie tylko lekarza, który postawi diagnozę, ale przede wszystkim człowieka, który jest gotów pomagać i wspólnie z Tobą określać odpowiednie kroki postępowania.

TENDENT STOMATOLOGIA Janik ulokowane jest w dogodnej dla Pacjentów lokalizacji – zarówno dla mieszkańców Katowic, Chorzowa, Gliwic, jak i osób przyjezdnych.

POZNAJ NASZE WSKAZÓWKI DT. ZDROWIA JAMY USTNEJ